Masaże Lecznicze

Profesjonalna Terapia dla Twojego Ciała

Zdrowie i Harmonia na Wyciągnięcie Ręki

Specjalizujemy się w masaży leczniczych, które przynoszą nie tylko ulgę w bólu, ale również wspierają proces regeneracji Twojego ciała. Nasze zabiegi, bazujące na sprawdzonych technikach, takich jak masaż tkanek głębokich, terapia punktów spustowych oraz refleksoterapia, są dostosowane indywidualnie do potrzeb każdego klienta.

Odkryj moc profesjonalnego masażu leczniczego i pozwól sobie na pełną regenerację zarówno ciała, jak i ducha. Z nami odzyskasz nie tylko sprawność fizyczną, ale również wewnętrzny spokój i harmonię.

Masaże Lecznicze – Poczuj ulgę w Bólu i Regenerację

Masaż leczniczy

Masaż leczniczy opiera się na technikach masażu klasycznego. Jego celem jest niwelowanie chorób i zmniejszenie dolegliwości bólowych, ale ma też działanie profilaktyczne, w zapobieganiu chorobom.

Masaż rozluźnia mięśnie  i uelastycznia tkanki, poprawia pracę stawów i ścięgien, pobudza krążenie krwi, a tym samym pomaga w lepszym odżywianiu komórek ciała. Przeciwdziała zastojom limfy i obrzękom, zwalcza ból. Ma również działanie uspokajające i relaksacyjne.

Masaż leczniczy z konsultacją:
Zniwelowanie bólu, rozluźnienie mięśni.
45min. 130,00 / 1h 160,00.

Masaż sportowy

Masaż sportowy to nieodłączny element treningu każdego sportowca, konieczny podczas sesji treningowych. Ma on wiele wspólnego z masażem klasycznym,

z tą różnicą, że jest wykonywany przy użyciu większej siły i energii. Stanowi ważny filar odnowy biologicznej mięśni, narażonych na duże przeciążenia. Masaż sportowy pomaga zapobiegać kontuzjom, likwiduje skutki przetrenowania, rozgrzewa i relaksuje mięśnie oraz zapobiega zakwasom po ćwiczeniach. Masaż całego ciała wspomaga odbudowę masy mięśniowej, przywraca też sprawność mięśniom w przypadku urazu.

Masaż sportowy:
Zapobiega kontuzjom, regeneruje mięśnie.
30min. 100,00 / 45min. 130,00 / 1h 160,00.

Masaż stóp z elementami refleksoterapii

Jest to metoda leczniczego masażu, w której stymulowane są określone punkty i strefy odruchowe na stopach. Odpowiadają one poszczególnym narządom i układom wewnętrznym ludzkiego ciała. Uciskając te punkty i strefy wpływamy na poprawę ich funkcjonowania.

Masaż stóp z refleksoterapią:
Poprawa funkcjonowania narządów.
45min. 120,00.

Drenaż limfatyczny

Drenaż limfatyczny to zabieg, który ma za zadanie poprawę motoryki układu limfatycznego/chłonnego, a głównie redukcję obrzęków. Zabieg w zależności od uwarunkowań jest wykonywany ręcznie (widoczne pajączki, drobne żylaki) lub przy pomocy bańki chińskiej. Drenaż ujędrnia skórę, zmniejsza obrzęki, redukuje cellulit i oczyszcza organizm z toksyn.

Drenaż limfatyczny:
Redukcja obrzęków, detoksykacja.
45min. 130,00 / 1h. 160,00.

-15% lub -20% rabatu…​

Przy zakupie karnetu na 5 lub 10 zabiegów

Zarezerwuj wizytę

Skontaktuj się z nami:

Od-Nova Małgorzata Kamińska

Legionów 119, Łódź
91-073, Polska
Tel: (+48) 575947907
E-mail: info@odnova-masaze.pl

First Name
Name
Email
Last Name
Formularz został przesłany pomyślnie!
Wystąpił błąd podczas przesyłania formularza. Sprawdź ponownie wszystkie pola formularza.